marian

Zajmuję się leczeniem osteopatycznym i rehabilitacją ruchową - usuwaniem zaburzeń funkcjonalnych w organizmie człowieka.

Zapraszam na kursy terapii manualnej, kursy masażu leczniczego i limfatycznego.

Zapraszam na kursy terapii manualnej, kursy masażu leczniczego i limfatycznego.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
T: 502 22 63 62
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O MNIE

o mnie
Dr Marian Majchrzycki /fizjoterapeuta, osteopata/
 

Osteopata, terapeuta manualny, fizjoterapeuta prowadzący od kilkunastu lat praktykę zawodową. Absolwent Wydziału Fizjoterapii w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz Osteopatii w Sutherland College of Osteopathic Medicine w Belgii.

Wciąż się rozwija. Swoją wiedzę oraz doświadczenie zdobywa podczas licznych kursów prowadzonych przez nauczycieli z Polski i z całego świata: Belgia, Francja, Portugalia, Holandia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Australia, Tybet. Pracował w klinikach na oddziałach: ortopedycznym, neurologicznym oraz intensywnej terapii.

Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Autor i współautor ponad 100 artykułów naukowych na temat usprawniania narządu ruchu, z zakresu terapii manualnej, osteopatii, ortopedii, neurologii, onkologii, geriatrii.
Prezes Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Twórca i redaktor naukowy monografii „Dysfunkcje narządów ruchu". Prowadzi autorskie kursy terapii manualnej i masażu dla fizjoterapeutów.