marian

Zajmuję się leczeniem osteopatycznym oraz rehabilitacją ruchową - usuwaniem zaburzeń funkcjonalnych w organizmie człowieka.

Kurs diagnostyki i leczenia manualnego. Kurs masażu leczniczego i limfatycznego

tel. +48 502 22 63 62
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O MNIE

 MG 5259
Dr Marian Majchrzycki /fizjoterapeuta, osteopata/

Prezes Oddziału Wielkopolskiego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (fizjoterapia) i Sutherland College of Osteopathic Medicine w Belgii (osteopatia). Twórca i redaktor naukowy monografii "Dysfunction of locomotion system". Opiekun koła naukowego studentów fizjoterapii UM w Poznaniu.

Praktyk i teoretyk. Wykładowca akademicki Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, autor wielu prac naukowych na temat usprawniania narządu ruchu z zakresu terapii manualnej, osteopatii, ortopedii, neurologii, onkologii, geriatrii.

Doświadczony terapeuta prowadzący od wielu lat prywatny gabinet.
Wciąż się rozwija - odbył liczne szkolenia i brał udział w kursach prowadzonych przez praktyków z kraju i zagranicy, głównie z zakresu terapii manualnej i osteopatii, m. in. terapii cranio-sakralnej, wisceralnej, ćwiczeń głębokiej stabilizacji kręgosłupa i innych. Prowadzi autorskie kursy terapii manualnej i masażu dla fizjoterapeutów.

W czasie wolnym lubi fotografować. Do działań inspirują go podróże, szczególnie w kierunku Dalekiego Wschodu- na jedną z nich zabrał swoich studentów.